Çerkezköy Kompozit Levha

Kompozit levha, iki alüminyum levha arasında bulunan polietilen maddenin birleşiminden oluşan yapı malzemesidir. Ses ve ısı yalıtımını iyi bir şekilde yapmasından dolayı oldukça tercih edilmektedir. Kompozit levha veya panelin kullanım alanı oldukça geniştir. İç veya dış dekorasyon, reklam uygulamalarında veya işaret levhalarında kullanılmaktadır. 

Ses ve ısı yalıtımında güçlü olan kompozit levhalar, darbelere ve yüksek ısıya karşı oldukça dayanıklıdır. Kompozit paneller, çeşitli renk seçeneklerine sahiptir ve düzgün yapısı sayesinde kolay bir temizlik imkanı sunmaktadır. 
Otellerde, hastanelerde ve çeşitli mekanlarda kullanılan kompozit paneller, diğerki cephe kaplama malzemelerine göre çok daha hafiftir ve uygulandığı alana kolayca uyum sağlayabilir. 

Totem Reklam firması olarak çeşitli ebatlarda ve renklerde kompozit levhalar üreterek müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Bunun yanında kompozit panellerde, istenildiği taktirde ahşap ve benzeri desenler de kullanarak ortama hoş bir görüntü katabiliriz. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilir ve reklam ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. 

İhtiyacınız olan tüm açık hava reklam tanıtım ürünlerine uygun baskı ve tasarımı hazırlıyoruz.

Bize Ulaşın !