Tekirdağ İş Güvenliği Tabelaları

İş güvenliği, çalışma alanındaki çalışanların; yaralanmalara, kaza ve ölüm risklerini artıran sebeplerden uzaklaşması için oluşturulan programdır. Bir iş yerinde herhangi bir sebebe bağlı olarak beklenmeyen ve beklenen kazalar meydana gelebilmektedir. Bu kazaların oluşmasını engellemek için ülkemizdeki iş güvenliği yasaları, ulusal standartlara göre hazırlanmıştır. İş ve işçi arasında oluşabilecek kazaların önünü kesmek amacıyla üretilen güvenlik ekipmanlarından birisi de iş güvenliği tabelalarıdır. Bu tabelalar, iş yerinde oluşabilecek kazalar hakkında bilgi vermekle birlikte bu kazaların oluşmasını engellemek için nasıl önlemler alınmasını gerektiği hakkında oluşabilecek riskleri duyurmaktadır.

İnsan sağlığı ve güvenliği, gelişmiş ülkeler tarafından değer verilen konudur ve bu yüzden iş güvenliği tabelaları gelişmiş ülkeler tarafından oldukça fazla kullanılmaktadır.  Çalışanların sağlığının ve güvenliğinin korunması adına iş yerlerinde iş güvenliği tabelaları kullanılmaktadır. Çalışanı iş güvenliği konusunda bilinçlendiren bu tabelalar, iş yerlerindeki riskleri azaltmak ve iş kazalarının önüne geçmekte kullanılır. 
İş güvenliği tabelalarında, en az bir sembol ve yazı bulunmaktadır. Üzerinde bulunan fosforlu boyalar ile de görünürlük artırılmaktadır. Böylelikle eğitim seviyesi farketmeksizin her insan tarafından anlaşılmalıdır. 

Totem Reklam firmamız, iş güvenliği tabelaları konusunda müşterilerine her zaman profesyonel hizmet vermektedir. Uzman ekibimiz ile yüksek kalitede ve oldukça dayanıklı iş güvenliği tabelaları üreterek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Tekirdağ'da da faaliyet göstermekte olan firmamızdan iş güvenliği tabelaları konusunda yardım almak için sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm açık hava reklam tanıtım ürünlerine uygun baskı ve tasarımı hazırlıyoruz.

Bize Ulaşın !