Çerkezköy'de Billboard Baskı Yapan Firmalar

Billboard; açık havada insanların görebileceği yerlere konumlandırılan açık hava reklam türüdür. İlk kullanımı 1990 yılında olan billboard tabelalar, trafikte ve yollarda insanların rahatlıkla görebileceği ve dikkatini çekebileceği yerlere konumlandırılmıştır.  Billboard baskıları ile billboardlar daha dikkat çekici olur. Billboard baskılarında kullanılan su bazlı veya kostik yapıştırıcılar ile billboard baskısı uzun süre yağmur, kar ve rüzgar gibi etkenlere karşı dayanıklı olur. 
Billboardlarda bulunun baskıların daha ilgi çekici olabilmesi için ışıklandırma sistemi kullanılır. Böylelikle billboardlar gece bile görünür olur. Diğerki reklam uygulamalarında da olduğu gibi billboardda da birçok çeşit bulunur. Bunlardan birisi de fonksiyonlu afişlerdir. Bu billboardlar genellikle içeriden ışıklandırmalı ve hareketlidir. 

Çerkezköy'de faaliyet göstermekte olan Totem Reklam firmamız tarafından tasarlanan ve üretilen billboard baskıları, müşterilerimiz için detaylı ve kaliteli çözüm imkanları sunmaktadır.  Gerek uzman ekibimiz gerekse profesyonel ekipmanlarımızla istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en kaliteli billboard baskı hizmeti sunuyor, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ekibimizi gün geçtikçe geliştiriyoruz. Bizlerle iletişime geçerek bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

İhtiyacınız olan tüm açık hava reklam tanıtım ürünlerine uygun baskı ve tasarımı hazırlıyoruz.

Bize Ulaşın !