Tekirdağ'da UV Baskı Yapan Firmalar

UV (ultraviyole) baskı, reklam sektöründe oldukça büyük bir öneme sahip olan reklam çeşididir. Metal, ahşap ve benzeri yüzeylere baskı yapma yöntemidir ve tamamen kaliteli ve güneş ışığına dayanıklı baskı imkanı sunmaktadır. UV baskı tekniği; fotoğraf, metin ve çizim gibi tüm baskı sistemleri için en uygun ve pratik çözüm yöntemidir. 
Ultraviyole baskı yöntemi; yüzeyinde ayna bulunmayan materyallerde, ahşap ve PVC maddelerin yüzeylerinde ve yüzeyi pürüzsüz olan taşlarda kullanılmakta olup cam plakalarında da kaliteli baskı çözümü sunmaktadır. Ultraviyole baskılarda kullanılan boyalar, sahip oldukları özellikleri sayesinde güneş ışığına karşı oldukça dayanıklıdır.  

Bizler Totem Reklam olarak Tekirdağ ve yakın çevresinde, müşterilerimizin isteklerine göre en net ve en kaliteli UV baskı hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü malzemeye  UV baskı tekniğiyle istenilen renk ve sayıda baskı yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek UV baskı konusunda yardım alabilirsiniz. 


İhtiyacınız olan tüm açık hava reklam tanıtım ürünlerine uygun baskı ve tasarımı hazırlıyoruz.

Bize Ulaşın !