Hakkımızda

Image
Çorlu’da tabela imalatı konusunda 1995 yılından beri hizmet veren firmamız size en iyiyi ve en yeniyi sunmayı amaçlamaktadır

Temel iş politikamız yaratıcı fikirler bulup bunları uygulamaya çevirip,en hızlı ve kaliteli şekilde müşterilerimizin tanıtımına katkı sağlamaktır.

Çorlu’da tabela imalatı,iş güvenliği levhaları,afiş,dijital baskı,araç kaplama,cephe kaplama cam yazımı,led tabela konusunda  hizmet veren totem reklam sektörün yeniliklerini müşterilerimizle buluşturmak ve onların tanıtımını en iyi ve hızlı şekilde sağlamayı amaç edinmiştir.

Totem Reklam olarak işletmenizin bulunduğu ortama en uygun sizi rakiplerinizden ve çevrenizden farklı kılarak ışıklı tabela,ışıksız tabela,led tabela ve size özgün tasarımlarıyla fark yaratmanızı sağlamaktadır.

Uzman tasarım kadromuz,uzman imalat ve montaj ekibimizle size en kaliteliyi en kısa zamanda vermekteyiz.

Totem Reklam olarak özgün tasarım ve uzman kadromuzla hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.Sürdürülebilir ve sürekli kalite yaklaşımımızla Çorlu ve Trakya’da tabela imalatında satış sonrasında sizin beklentilerinizi ve isteklerinizi en kısa sürede en doğru çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız.

Çorlu’da müşterilerimizi en iyi şekilde temsil edecek tabelayı yapma iddaasıyla çıktığımız bu yolda Çorlu ve Trakya’nın önde gelen firmalarına tabela yapmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız ve “ÖNCE KALİTE” sloganıyla yolumuza devam etmekteyiz…

İhtiyacınız olan tüm açık hava reklam tanıtım ürünlerine uygun baskı ve tasarımı hazırlıyoruz.

Bize Ulaşın !