Çorlu CNC Kesim Tabela

CNC (Computer Numeric Control); ahşap, çelik, sac, alüminyum, demir ve pleksi gibi sert cisimlerin kesilmesinde ve şekillendirilmesinde kullanılan kesme yöntemidir. CNC kesim işlemleri, bir tezgah üzerinde kesim kafası ve tabladan oluşan CNC kesim tezgahında yapılır. 
Standart CNC kesim yönteminin dışında farklı teknolojiler de kullanılmaktadır. Plazma kesim, oksijenli kesim ve lazer kesim işlemleri de CNC'nin diğerki kesim yöntemleridir. Bu kesim yöntemleri farklı yüzeylerin kesiminde de kullanılabilmektedir. Hangi kesim yöntemi olursa olsun, CNC kesim işlemlerinde yüksek hassasiyet ve dikkat gereklidir. 

CNC kesim işlemlerinde; kesme yöntemi, bıçak ucu, malzeme yüzeyi ve nem oranı, kesme ve şekillendirme işleminin neticesini belirlemektedir. En iyi ve detaylı sonuca ulaşabilmek için doğru tercih yapmalı ve en uygun kesme ve şekillendirme işlemi uygulanmalıdır. 
Firmamız, siz değerli müşterilerimize detaylı çözümler sunabilmek için ihtiyacınız olan CNC kesim hizmetlerini en uygun kesim yöntemleri ile yapmaktadır. Müşterilerimizin kendi oluşturduğu logo ve desen gibi tasarımları herhangi bir yüzeye uygun yöntemlerle işlemekteyiz. Çorlu'da sunmuş olduğumuz CNC kesim hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. 

İhtiyacınız olan tüm açık hava reklam tanıtım ürünlerine uygun baskı ve tasarımı hazırlıyoruz.

Bize Ulaşın !