Tekirdağ'da Kompozit Tabela Üreten Firmalar

Kompozit malzeme, oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü malzemedir. Diğerki cephe kaplama ve giydirme malzemelerine göre daha hafiftir. Bu yüzden kompozit tabelalar günümüzde oldukça sık kullanılan ve tercih edilen reklam çeşitleri arasında yer almaktadır. 

Kompozit tabelalar, yüksek teknolojili ekipmanlarla üretilmektedir. Görsellik açısından hoş bir görüntü sağlayan ve neredeyse her alanda kolaylıkla kullanılabilen yapı elemanlarıdır.  Hem iç hem de dış yüzeylerde kullanılabilmesiyle birlikte kullanıldığı yapıyı yeni ve şık gösterir. 
Kompozit levhalar istenilen her ölçüde üretilebilmektedir. Kompozit tabela için bir iskelet veya kasa yapılır ve bu kasaya kompozit levhalar yerleştirilir. Böylelikle tabela tek bir parça gibi görünür. İsteğe bağlı olarak ışıkla süsleme yapılarak ortamda hoş bir görüntü oluşturabilir.

Kompozit Tabelaların Avantajları:
  • Kompozit levhalar, diğerki cephe kaplama sistemlerine göre oldukça hafiftir.
  • Temizliği kolaydır.
  • Işıklı ve ışıksız olarak üretilebilmekte ve renk kategorisi oldukça geniştir. 
  • Yüzeyi oldukça düzgündür ve alabileceği darbelere karşı dayanıklıdır. 
Bizler Totem Reklam olarak Tekirdağ'da kompozit tabela uygulamaları yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kaliteli bir şekilde karşılıyoruz. Üretiminde oldukça kaliteli malzemeler kullanılan kompozit tabelalar ve diğer reklam ürünleri için Totem Reklam firmamızın ürettiği ürünleri tercih edebilir, bu konu hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilmek için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm açık hava reklam tanıtım ürünlerine uygun baskı ve tasarımı hazırlıyoruz.

Bize Ulaşın !